Программа передач Канал Беларусь 3 на сегодня

Выбрать каналы (517)
Понедельник, 28.11
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:00 Калейдаскоп
07:15 х/ф "Пастка"
08:05 х/ф "Русалачка"
09:05 Мультфільмы
09:40 Святло далёкай зоркі
10:05 Калейдаскоп
10:25 Нацыянальны хіт-парад
11:15 Размаўляем па-беларуску
11:50 х/ф "Франка"
13:20 Дунькін полк
14:00 Урачыстая цырымонія...
15:40 Камертон
16:10 "Сустрэчы ў "Букваедзе"
17:05 Размаўляем па-беларуску
17:10 х/ф "Пастка"
18:00 х/ф "Гваздзік"
19:00 Подых струн
19:40 Калыханка
20:00 Калейдаскоп
20:20 Час кіно
20:25 х/ф "Франка"
22:00 Камертон
Вторник, 29.11
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 х/ф "Пастка"
08:05 х/ф "Асліная шкура"
09:05 Мультфільмы
09:40 Святло далёкай зоркі
10:05 Калейдаскоп
10:20 Музеі Беларусі
10:50 Беларуская кухня
11:15 Размаўляем па-беларуску
11:45 х/ф "Пачатак"
13:15 Як памёр Сталін
13:55 х/ф "Космас як прадчуванне"
15:25 Дыя@блог
15:50 "Сустрэчы ў "Букваедзе"
17:05 Размаўляем па-беларуску
17:10 х/ф "Пастка"
18:00 х/ф "Гваздзік"
19:00 Як памёр Сталін
19:40 Калыханка
20:05 Калейдаскоп
20:20 х/ф "Пачатак"
21:50 Дыя@блог
Среда, 30.11
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 х/ф "Пастка"
08:05 х/ф "Мелодыі Верыйскага квартала"
09:40 Святло далёкай зоркі
10:05 Калейдаскоп
10:25 Наперад у мінулае
10:50 Беларуская кухня
11:15 Размаўляем па-беларуску
11:45 х/ф "Салодкая жанчына"
13:20 Як памёр Сталін
14:00 х/ф "Мелодыі Верыйскага квартала"
15:35 Дыя@блог
16:00 "Сустрэчы ў "Букваедзе"
17:10 х/ф "Пастка"
18:00 х/ф "Гваздзік"
19:00 Як памёр Сталін
19:40 Калыханка
20:05 Калейдаскоп
20:20 х/ф "Салодкая жанчына"
21:55 Дыя@блог
Четверг, 01.12
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 х/ф "Пастка"
08:05 х/ф "Помста Тарзана"
09:20 Георгій Жукаў. Вайна і мір...
09:50 Святло далёкай зоркі
10:20 Калейдаскоп
10:35 Край
11:00 Беларуская кухня
11:25 Размаўляем па-беларуску
11:55 х/ф "Тэгеран-43"
14:25 "Контрудар па "Цэпеліну"
15:00 х/ф "Помста Тарзана"
16:15 Дыя@блог
16:40 "Сустрэчы ў "Букваедзе"
17:05 Размаўляем па-беларуску
17:10 х/ф "Пастка"
18:00 х/ф "Гваздзік"
19:00 "Контрудар па "Цэпеліну"
19:40 Калыханка
20:00 Калейдаскоп
20:20 х/ф "Тэгеран-43"
22:45 Дыя@блог
Пятница, 02.12
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 х/ф "Пастка"
08:05 х/ф "Пад 12-мільным рыфам"
09:50 Сіла веры
10:15 Калейдаскоп
10:30 Навукаманія
11:00 Беларуская кухня
11:25 Размаўляем па-беларуску
12:00 х/ф "Шлюб па-італьянску"
13:40 "Контрудар па "Цэпеліну"
14:15 х/ф "Пад 12-мільным рыфам"
16:00 Камертон
16:25 "Сустрэчы ў "Букваедзе"
17:10 х/ф "Пастка"
18:00 х/ф "Гваздзік"
19:00 "Контрудар па "Цэпеліну"
19:40 Калыханка
20:00 Калейдаскоп
20:20 Час кіно
20:25 х/ф "Шлюб па-італьянску"
22:05 Камертон
Суббота, 03.12
06:35 Беларуская кухня
07:00 Калейдаскоп
07:20 х/ф "Аксамітавыя ручкі"
08:55 Край
09:20 Размаўляем па-беларуску
09:55 Я хачу гэта ўбачыць!
10:20 Навукаманія
10:50 "Заапаркі свету" з Іванам Карнеевым
11:15 "Руская "Акула"
12:10 Апошні дзень
12:50 Калейдаскоп
13:05 Тэатр у дэталях
13:25 Подых струн
14:05 Анталогія "Славянскага базару"
15:50 х/ф "Чалавек-амфібія"
17:25 х/ф "Два капітаны"
19:00 Франтавыя гісторыі любімых акцёраў
19:40 Калыханка
20:00 Калейдаскоп
20:20 Час кіно
20:25 х/ф "Ноч на зямлі"
Воскресенье, 04.12
06:35 Беларуская кухня
07:00 Калейдаскоп
07:15 х/ф "Чалавек-амфібія"
08:50 Бард-парад
09:30 Наперад у мінулае
09:55 Нацыянальны хіт-парад
10:50 Музеі Беларусі
11:15 Святыні Беларусі
11:40 Размовы пра духоўнае
11:50 Беларуская кухня
12:20 Калейдаскоп
12:35 Тэатр у дэталях
12:55 Покліч продкаў
14:50 Я хачу гэта ўбачыць!
15:20 х/ф "Аксамітавыя ручкі"
16:55 х/ф "Ноч на зямлі"
19:00 Апошні дзень
19:40 Калыханка
20:00 Калейдаскоп
20:20 х/ф "Два капітаны"
21:50 Танк на Месяцы
Войти