Программа передач Канал Белсат на сегодня

Выбрать каналы (518)
Понедельник, 05.12
06:00 Над Нёмнам
06:15 ПраСвет
06:55 Людскія справы
07:25 "Зона "Свабоды"
08:05 Эксперт
08:35 т/с "Пажарнікі"
09:20 "Google" і Усясветны мозг"
10:50 Форум
11:40 Апошнія сакрэты Трэцяга Райху
12:30 Кінаклуб
12:45 Помста
14:40 Невядомая Беларусь: І выберу...
15:20 Амбасадар
17:00 Студыя Белсат
17:30 Мова нанова: Пошта
17:50 Гісторыя пад знакам Пагоні
18:05 Асабісты капітал
18:30 Студыя Белсат
19:00 Студыя Белсат
20:00 Аб`ектыў
20:25 Студыя Белсат
20:45 Загадкі беларускай гісторыі
21:00 Кінаклуб
21:15 Помста
23:10 Студыя Белсат
00:10 Студыя Белсат
00:35 Студыя Белсат
Вторник, 06.12
06:00 Студыя Белсат
06:30 Мова нанова: Пошта
06:50 Гісторыя пад знакам Пагоні
07:05 Асабісты капітал
07:30 Студыя Белсат
08:00 Студыя Белсат
09:00 Студыя Белсат
09:25 Студыя Белсат
09:45 Загадкі беларускай гісторыі
10:05 т/с "Дом"
11:25 Студыя Белсат
12:00 Мова нанова: Пошта
12:20 Гісторыя пад знакам Пагоні
12:35 Асабісты капітал
13:00 Студыя Белсат
13:30 Студыя Белсат
14:30 Студыя Белсат
14:55 Студыя Белсат
15:15 Загадкі беларускай гісторыі
15:35 Рэпартэр
16:05 Апошнія сакрэты Трэцяга Райху
17:00 Студыя Белсат
17:25 Людскія справы
17:55 Два на два
18:30 Студыя Белсат
19:00 Студыя Белсат
19:50 Сальда
20:00 Аб`ектыў
20:25 Студыя Белсат
20:45 На дне
21:05 5 хвілін свабоды
22:00 Іншала. Кроў пакутнікаў
23:35 Студыя Белсат
00:30 Сальда
00:35 Студыя Белсат
01:00 Студыя Белсат
Среда, 07.12
06:00 Студыя Белсат
06:25 Людскія справы
06:55 Два на два
07:30 Студыя Белсат
07:55 Студыя Белсат
08:50 Сальда
08:55 Студыя Белсат
09:20 Студыя Белсат
09:40 На дне
09:55 Кулінарныя падарожжы Робэрта...
10:25 5 хвілін свабоды
11:15 Студыя Белсат
11:45 Людскія справы
12:15 Два на два
12:45 Студыя Белсат
13:15 Студыя Белсат
14:10 Сальда
14:15 Студыя Белсат
14:40 Студыя Белсат
15:00 На дне
15:20 Кулінарныя падарожжы Робэрта...
15:50 5 хвілін свабоды
16:40 Загадкі беларускай гісторыі
17:00 Студыя Белсат
17:20 Форум
18:05 Маю права
18:30 Студыя Белсат
19:00 Студыя Белсат
19:50 Сальда
20:00 Аб`ектыў
20:25 Студыя Белсат
20:45 Прыват: МазгіTUT
21:15 Барбурка
22:25 Студыя Белсат
23:15 Сальда
23:25 Студыя Белсат
23:50 Студыя Белсат
Четверг, 08.12
06:00 Студыя Белсат
06:25 Форум
07:10 Маю права
07:35 Студыя Белсат
08:05 Студыя Белсат
08:55 Сальда
09:05 Студыя Белсат
09:30 Студыя Белсат
09:50 Прыват: МазгіTUT
10:20 Барбурка
11:30 Гісторыя пад знакам Пагоні
11:40 Студыя Белсат
12:05 Форум
12:55 Маю права
13:15 Студыя Белсат
13:45 Студыя Белсат
14:40 Сальда
14:45 Студыя Белсат
15:10 Студыя Белсат
15:30 Прыват: МазгіTUT
16:00 т/с "Пажарнікі"
16:45 Гісторыя пад знакам Пагоні
17:00 Студыя Белсат
17:25 Эксперт
17:55 Людскія справы: Зямля без гаспадара
18:30 Студыя Белсат
19:00 Студыя Белсат
19:50 Сальда
20:00 Аб`ектыў
20:25 Студыя Белсат
20:45 Рэпартэр
21:10 Відзьмо-невідзьмо
21:40 Бывайце, таварышы!
22:40 Студыя Белсат
23:30 Сальда
23:40 Студыя Белсат
00:05 Студыя Белсат
Пятница, 09.12
06:00 Студыя Белсат
06:25 Эксперт
06:55 Людскія справы: Зямля без гаспадара
07:25 Студыя Белсат
07:55 Студыя Белсат
08:45 Сальда
08:55 Студыя Белсат
09:20 Студыя Белсат
09:40 Рэпартэр
10:05 Невядомая Беларусь: І выберу...
10:45 Бывайце, таварышы!
11:40 Студыя Белсат
12:10 Эксперт
12:35 Людскія справы: Зямля без гаспадара
13:05 Студыя Белсат
13:35 Студыя Белсат
14:25 Сальда
14:35 Студыя Белсат
15:00 Студыя Белсат
15:20 Невядомая Беларусь: І выберу...
16:00 Бывайце, таварышы!
17:00 Студыя Белсат
17:25 На дне
17:45 Прыват: МазгіTUT
18:15 Сведкі: Рэферэндум 1996 года як...
18:30 Студыя Белсат
19:00 Студыя Белсат
20:00 Аб`ектыў
20:25 Студыя Белсат
20:45 ПраСвет
21:25 Балканскі экспрэс: Харватыя
22:20 т/с "Дом"
23:45 Студыя Белсат
00:45 Студыя Белсат
01:10 Студыя Белсат
Суббота, 10.12
06:00 Студыя Белсат
06:30 На дне
06:45 Прыват: МазгіTUT
07:15 Сведкі: Рэферэндум 1996 года як...
07:30 Студыя Белсат
08:00 Студыя Белсат
09:00 Студыя Белсат
09:25 Студыя Белсат
09:50 ПраСвет
10:25 Фільм са страшнаю назваю
10:35 Таямніца шыфру Марабу
10:45 Вынаходлівы ўнучок
10:55 т/с "Таямніца Саґалі, серыял"
11:25 Гісторыя пад знакам Пагоні
11:40 Мова нанова: Пошта
12:00 Асабісты капітал
12:25 Сведкі: Рэферэндум 1996 года як...
12:40 т/с "Дом"
14:10 ПраСвет
14:45 "Океан Ельзи" - 20 гадоў разам!
16:25 Беларусы ў Польшчы
16:40 Рэпартэр
17:10 Над Нёмнам
17:25 т/с "Пажарнікі"
18:10 Когда этот ветер утихнет
19:20 "Зона "Свабоды"
20:00 Аб`ектыў
20:15 Форум
20:55 Чырвонае і сіняе
22:40 Відзьмо-невідзьмо
23:05 Студыя Белсат
23:20 ПраСвет
00:00 Нэлсан Мандэла: жыццё дзеля свабоды
Воскресенье, 11.12
06:00 Студыя Белсат
06:10 ПраСвет
06:50 Фільм са страшнаю назваю
07:00 Таямніца шыфру Марабу
07:05 Вынаходлівы ўнучок
07:20 "Зона "Свабоды"
08:00 Маю права
08:20 Сведкі: Рэферэндум 1996 года як...
08:35 Беларусы ў Польшчы
08:55 Рэпартэр
09:20 Над Нёмнам
09:40 Між намі, бусламі
10:05 Пінгвінік Пік-Пок
10:15 т/с "Таямніца Саґалі"
10:45 Канцэрт "AB-BA-аркестру"
11:10 т/с "Пажарнікі"
12:00 Когда этот ветер утихнет
13:05 Відзьмо-невідзьмо
13:35 Прыват: МазгіTUT
14:05 Людскія справы: Зямля без гаспадара
14:40 Форум
15:20 Чырвонае і сіняе
17:05 Кулінарныя падарожжы Робэрта...
17:35 Мова нанова: Замкі Вялікага...
18:00 Эксперт
18:25 Невядомая Беларусь: Станіслаў...
19:10 Пяць разбітых камераў
20:45 Кінаклуб
21:00 х/ф "Таўстуны"
22:50 т/с "Пажарнікі"
23:40 "Океан Ельзи" - 20 гадоў разам!
Войти