Программа передач Канал Новый Канал на сегодня

Выбрать каналы (517)
Понедельник, 28.11
07:40 Х/ф "Голодні ігри"
10:30 Х/ф "Голодні ігри: І спалахне...
13:15 Т/с "Не родись вродлива"
17:00 Абзац
18:00 Ревізор 7
21:15 Страсті за ревізором
00:00 Х/ф "Хочу як Бріджет"
01:50 Служба розшуку дітей
01:55 Зона ночі
03:50 Дорослі як діти
05:05 Абзац
Вторник, 29.11
06:00 Kids Time
06:05 М/с "Історії Тома і Джеррі"
07:15 Т/с "Спецзагін Кобра"
09:15 Т/с "Моя прекрасна нянька"
13:10 Т/с "Не родись вродлива"
15:00 Т/с "Моя прекрасна нянька"
17:00 Абзац
18:00 Аферисти в мережах
20:00 Київ вдень та вночі 2
21:00 Зірки під гіпнозом
00:50 Зона ночі
03:00 Х/ф "Привиди Марса"
05:00 Абзац
05:55 Kids Time
Среда, 30.11
06:00 М/с "Історії Тома і Джеррі"
07:10 Т/с "Щасливі разом"
09:10 Т/с "Спецзагін Кобра"
12:00 Т/с "Моя прекрасна нянька"
17:00 Абзац
18:00 Варьяти
20:00 Київ вдень та вночі 2
21:00 Варьяти
00:25 Служба розшуку дітей
00:30 Зона ночі
02:50 Х/ф "Привид будинку на пагорбі"
05:00 Абзац
05:55 Kids Time
Четверг, 01.12
06:00 М/с "Історії Тома і Джеррі"
07:10 Т/с "Щасливі разом"
09:10 Т/с "Спецзагін Кобра"
12:00 Т/с "Моя прекрасна нянька"
17:00 Абзац
18:00 Зірки під гіпнозом
20:00 Київ вдень та вночі 2
21:00 Аферисти в мережах
23:10 Варьяты
01:05 Служба розшуку дітей
01:10 Зона ночі
02:40 Х/ф "Хочу як Бріджет"
04:30 Абзац
05:25 Kids Time
05:30 М/с "Губка Боб - Квадратні штани"
05:40 Kids Time
05:45 М/с "Історії Тома і Джеррі"
Пятница, 02.12
06:40 Х/ф "Павутиння Шарлотти"
08:30 Половинки - 2
10:10 Київ вдень та вночі 2
14:20 Супермодель по-украинськи-3
17:00 Абзац
18:00 Супермодель по-українськи-3
20:45 Київ вдень та вночі 2
21:45 Половинки 2
23:25 Х/ф "Привид будинку на пагорбі"
01:45 Служба розшуку дітей
01:50 Зона ночі
03:20 Абзац
04:20 Kids Time
04:22 М/с "Губка Боб - Квадратні штани"
05:35 Kids Time
05:37 Хто зверху? - 4
Суббота, 03.12
07:35 Ревізор 7
10:50 Страсті за ревізором
13:40 Зірки під гіпнозом
15:30 Х/ф "Континуум"
17:40 Х/ф "Перший месник"
20:00 Х/ф "Перший месник: Інша війна"
22:45 Х/ф "Сигнал"
00:45 Х/ф "Бранці сонця"
02:20 Зона ночі
03:50 Абзац
04:45 Kids Time
04:47 М/с "Пінгвіни Мадагаскару"
Воскресенье, 04.12
06:00 Kids Time
06:02 Т/с "Пригоди Мерліна"
10:40 Х/ф "Ті, що зупинили час"
12:30 Х/ф "Перший месник"
14:50 Х/ф "Перший месник: Інша війна"
17:30 Х/ф "Реальна сталь"
20:00 Х/ф "Робот Чаппі"
22:20 Х/ф "Примари Марса"
00:20 Х/ф "Континуум"
Войти