Программа передач Канал R1 на сегодня

Выбрать каналы (517)
Понедельник, 28.11
06:00 Х/ф "Пригоди маленьких італійців"
08:00 Limodo Shop
09:00 Т/с "Розплата за гріхи"
10:00 Express Shop
13:00 Провида
15:00 Т/с "Дві сторони однієї Ганни"
16:00 Т/с "Багата і улюблена"
17:00 Express Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Т/с "Собача робота"
21:00 Т/с "Хімік"
22:00 Т/с "невстановлена особа"
00:05 Т/с "Розплата за гріхи"
01:00 Т/с "Багата і улюблена"
02:00 Т/с "Собача робота"
03:00 Т/с "Хімік"
04:00 Т/с "невстановлена особа"
Вторник, 29.11
06:00 Т/с "Демон полудня"
07:00 Т/с "Міф про ідеального чоловіка"
08:00 Limodo Shop
09:00 Т/с "Розплата за гріхи"
10:00 Express Shop
13:00 Провида
15:00 Т/с "Дві сторони однієї Ганни"
16:00 Т/с "Багата і улюблена"
17:00 Express Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Т/с "Собача робота"
21:00 Т/с "Хімік"
22:00 Т/с "Щастя моє"
00:05 Т/с "Розплата за гріхи"
01:00 Т/с "Багата і улюблена"
02:00 Т/с "Собача робота"
03:00 Т/с "Хімік"
04:00 Т/с "Щастя моє"
Среда, 30.11
06:00 Т/с "Демон полудня"
07:00 Т/с "Міф про ідеального чоловіка"
08:00 Limodo Shop
09:00 Т/с "Розплата за гріхи"
10:00 Express Shop
13:00 Провида
15:00 Т/с "Дві сторони однієї Ганни"
16:00 Т/с "Багата і улюблена"
17:00 Express Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Т/с "Собача робота"
21:00 Т/с "Хімік"
22:00 Т/с "Заряджені смертю"
00:05 Т/с "Розплата за гріхи"
01:00 Т/с "Багата і улюблена"
02:00 Т/с "Собача робота"
03:00 Т/с "Хімік"
04:00 Т/с "Заряджені смертю"
Четверг, 01.12
06:00 Т/с "Демон полудня"
07:00 Т/с "Міф про ідеального чоловіка"
08:00 Limodo Shop
09:00 Т/с "Розплата за гріхи"
10:00 Express Shop
13:00 Провида
15:00 Т/с "Дві сторони однієї Ганни"
16:00 Т/с "Багата і улюблена"
17:00 Express Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Т/с "Собача робота"
21:00 Т/с "Хімік"
22:00 Т/с "В тій країні"
00:05 Т/с "Розплата за гріхи"
01:00 Т/с "Багата і улюблена"
02:00 Т/с "Собача робота"
03:00 Т/с "Хімік"
04:00 Т/с "В тій країні"
Пятница, 02.12
06:00 R1 плюс
07:00 Т/с "Міф про ідеального чоловіка"
08:00 Limodo Shop
09:00 Т/с "Розплата за гріхи"
10:00 Express Shop
13:00 Провида
15:00 Т/с "Дві сторони однієї Ганни"
16:00 Т/с "Багата і улюблена"
17:00 Express Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Х/ф "Мету бачу"
22:00 Х/ф "Червона пустеля"
00:05 Т/с "Розплата за гріхи"
01:00 Т/с "Багата і улюблена"
02:00 Х/ф "Мету бачу"
04:00 Х/ф "Червона пустеля"
Суббота, 03.12
07:00 Х/ф "Гра у браслетах"
09:00 Express Shop
12:00 Т/с "Сцени з життя богеми"
14:00 Х/ф "Мишоловка"
16:00 Express Shop
17:00 Науково-популярна програма
18:00 Limodo Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Т/с "Сімейна історія"
21:00 Т/с "Сімейна історія"
22:00 Т/с "Сімейна історія"
23:00 Т/с "Сімейна історія"
00:05 Т/с "Сцени з життя богеми"
02:00 Х/ф "Мишоловка"
04:00 R1 плюс
Воскресенье, 04.12
07:00 Х/ф "Замри, помри, воскресни"
09:00 Express Shop
12:00 Х/ф "Крокував Малевич"
14:00 Провида
16:00 Х/ф "Зірочка моя ненаглядна"
18:00 Limodo Shop
19:00 Т/с "Золоте століття"
20:00 Т/с "Велике зло і маленькі капості"
21:00 Т/с "Велике зло і маленькі капості"
22:00 Т/с "Велике зло і маленькі капості"
23:00 Т/с "Велике зло і маленькі капості"
00:05 Х/ф "Замри, помри, воскресни"
02:00 Х/ф "Крокував Малевич"
04:00 R1 плюс
Войти