Телепрограмма

Выбрать каналы (28)
Понедельник, 22.01
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 Гэты дзень
07:25 Апошні дзень
08:05 Нацыянальны хіт-парад
09:00 Наперад у мінулае
09:25 Пасля кірмашу
10:35 Навукаманія
11:00 Калейдаскоп
11:15 Гэты дзень
11:20 Беларуская кухня
11:50 Славянскі базар у Віцебску-1992
12:45 Беларусь як песня
13:10 Сакрэтная папка
13:50 Памылка рэзідэнта
15:00 Цётка Маруся
17:10 Паўторны шлюб
18:55 Калейдаскоп
19:10 Тэатр у дэталях
19:40 Калыханка
20:05 Памылка рэзідэнта
21:15 Сакрэтная папка
21:55 Апошні дзень
Вторник, 23.01
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 Гэты дзень
07:25 Строгавы
08:35 Артыстка з Грыбава
11:00 Калейдаскоп
11:15 Гэты дзень
11:20 Беларуская кухня
11:45 Беларусь як песня
12:15 Славянскі базар у Віцебску-1993
13:10 Сакрэтная папка
13:50 Памылка рэзідэнта
15:00 Артыстка з Грыбава
17:15 Строгавы
18:30 Ваша лато
19:00 Калейдаскоп
19:15 Беларуская кухня
19:40 Калыханка
20:05 Памылка рэзідэнта
21:15 Сакрэтная папка
21:55 Сусветная класіка
Среда, 24.01
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 Гэты дзень
07:25 Строгавы
08:40 ...Яшчэ да вайны
11:00 Калейдаскоп
11:15 Гэты дзень
11:20 Беларуская кухня
11:50 Славянскі базар у Віцебску-1994
12:40 Хроніка Мінскага гета
13:35 Лёс рэзідэнта
15:00 ...Яшчэ да вайны
17:15 Строгавы
18:30 Сучаснае мастацтва Беларусі
18:55 Калейдаскоп
19:10 Беларуская кухня
19:40 Калыханка
20:05 Лёс рэзідэнта
21:25 Хроніка Мінскага гета
Четверг, 25.01
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 Гэты дзень
07:25 Строгавы
08:40 Уладзімір Высоцкі. Беларускі след
09:05 СССР - музыка пад забаронай
09:40 Вертыкаль
11:00 Калейдаскоп
11:15 Гэты дзень
11:20 Беларуская кухня
11:45 Беларусь як песня
12:15 Славянскі базар у Віцебску-1995
13:05 Хроніка Мінскага гета
13:55 Лёс рэзідэнта
15:10 Вертыкаль
16:25 Песні мінулага стагоддзя
17:15 Строгавы
18:30 Сучаснае мастацтва Беларусі
18:55 Калейдаскоп
19:10 Беларуская кухня
19:40 Калыханка
20:05 Лёс рэзідэнта
21:15 Хроніка Мінскага гета
22:10 Святло далёкай зоркі
Пятница, 26.01
06:00 Дабраранак
06:35 Беларуская кухня
07:05 Калейдаскоп
07:20 Гэты дзень
07:25 Строгавы
08:40 Апошні дзень
09:15 Сіла веры
09:40 Адзін шанец з тысячы
11:00 Калейдаскоп
11:15 Гэты дзень
11:20 Пясняр. Сэрцам і думамі
12:00 Вянок
13:05 Камертон
13:35 Хроніка Мінскага гета
14:30 Трывожная нядзеля
15:55 Адзін шанец з тысячы
17:15 Строгавы
18:30 Сучаснае мастацтва Беларусі
18:55 Калейдаскоп
19:10 Беларуская кухня
19:40 Калыханка
20:05 Трывожная нядзеля
21:30 Хроніка Мінскага гета
22:20 Час кіно
Суббота, 27.01
06:35 Сіла веры
07:00 Калейдаскоп
07:15 Гэты дзень
07:20 Мультфільмы
07:50 Вечны кліч
09:00 Хата на хату
09:55 Беларуская кухня
10:25 Беларусь як песня
10:50 Размаўляем па-беларуску
11:20 Чарнаморачка
12:40 Калейдаскоп
12:55 Гэты дзень
13:00 Навукаманія
13:25 "Пратарчака жыцця, або Запіскі Самсона Самасуя". Тэлеспектакль паводле сатырычнага рамана Андрэя Мрыя
15:45 Міравы хлопец
17:05 Апошні дзень
17:40 Трывожны месяц верасень
19:15 Калейдаскоп
19:30 Гэты дзень
19:40 Калыханка
20:05 Вянок
21:15 Пясняр. Сэрцам і думамі
21:55 Святло далёкай зоркі
Воскресенье, 28.01
06:35 Святыні Беларусі
07:00 Калейдаскоп
07:15 Гэты дзень
07:20 Не выпускай з-пад увагі
09:00 Наперад у мінулае
09:30 Нацыянальны хіт-парад
10:25 Майстры і куміры
11:20 Знак лёсу
12:15 Калейдаскоп
12:30 Гэты дзень
12:35 "Любіце кожнае імгненне". Юбілейны канцэрт заслужанай артысткі Рэспублікі Беларусь Надзеі Мікуліч
14:15 Легенды беларускай эстрады
14:45 Беларусь як песня
15:15 Чарнаморачка
16:35 Вечны кліч
17:40 Хата на хату
18:35 Апошні дзень
19:15 Калейдаскоп
19:30 Гэты дзень
19:40 Калыханка
20:05 Трывожны месяц верасень
21:35 Святло далёкай зоркі
Войти
ONLINE.UA
Подписывайтесь, если вы настоящий ценитель
ONLINE.UA!
ДОБАВИТЬ В ЗАКЛАДКИ
Спасибо, но больше не показывайте мне это окно!