Телепрограмма

Выбрать каналы (0)
Понедельник, 24.07
07:30 Sinkopės
08:30 Kaip apiplėšti banką
09:55 Šaulio kelias
10:25 Dėmesys Europai
10:55 Europa koncertuose: Avantasia
11:40 Pirmasis šuo
13:20 LT muzika
14:50 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu
15:40 Gyvenu čia
16:25 Gyvybės instinktas
18:00 Žinios
18:15 Romanas apie lapiną
20:00 Žinios
20:15 D.U.K.
21:05 Ten, kur baigiasi jūra
22:45 Žinios
23:00 Paskutinės dienos Marse
00:40 Sarginiai šunys
01:10 Laikykitės ten pokalbiai
01:30 Jauna, vieniša ir pikta
03:05 Programos pabaiga
Вторник, 25.07
07:30 Žinios
07:45 D.U.K.
08:30 Gyvybės instinktas
10:05 Aktualioji istorija
10:40 Pirmasis šuo
12:15 Kaip apiplėšti banką
13:40 LT muzika
15:30 Praeities žvalgas
16:00 Laikykitės ten pokalbiai
16:20 Romanas apie lapiną
18:00 Žinios
18:15 Milijardierius ir blondinė
20:00 Žinios
20:15 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu
21:05 Protu nesuvokiama
22:55 Žinios
23:10 Ten, kur baigiasi jūra
00:45 Sinkopės
01:30 Paskutinės dienos Marse
03:15 Programos pabaiga
Среда, 26.07
07:30 Žinios
08:00 Sarginiai šunys
08:30 Romanas apie lapiną
10:10 Lietuvos sienų apsauga. Kontrabanda
10:40 Kaip apiplėšti banką
12:05 Gyvybės instinktas
13:40 LT muzika
15:30 Šaulio kelias
16:00 Vieną kartą
16:25 Milijardierius ir blondinė
18:00 A lygos futbolo rungtynės Utenos "Utenis“ – Klaipėdos „Atlantas"
20:00 Žinios
20:15 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu
21:05 Plius vienas
22:45 Žinios
23:00 Protu nesuvokiama
00:45 Europa koncertuose: Avantasia
01:30 Ten, kur baigiasi jūra
03:05 Programos pabaiga
Четверг, 27.07
07:30 Žinios
08:00 Laikykitės ten pokalbiai
08:30 Milijardierius ir blondinė
10:00 Lūkesčių metai pajūrio krašte
10:30 Gyvybės instinktas
12:05 A lygos futbolo rungtynės Utenos "Utenis" – Klaipėdos "Atlantas"
13:55 LT muzika
15:25 Namų užrašai
15:50 Maistas ir aistros
16:20 Pirmasis šuo
18:00 Žinios
18:15 Kaip apiplėšti banką
20:00 Žinios
20:15 Europos vartotojų centras pataria
20:30 Išgirsk mano istoriją
21:00 Į stebuklą
22:55 Žinios
23:10 Europos vartotojų centras pataria
23:20 Plius vienas
00:55 Gyvenu čia
01:40 Protu nesuvokiama
03:25 Programos pabaiga
Пятница, 28.07
07:30 Žinios
08:00 Dėmesys Europai
08:30 Pirmasis šuo
10:05 Aktualioji istorija
10:40 Romanas apie lapiną
12:20 Milijardierius ir blondinė
13:50 LT muzika
15:30 Išgirsk mano istoriją
16:00 Sarginiai šunys
16:30 Kaip apiplėšti banką
18:00 Žinios
18:15 Neišsižadėk!
20:00 Žinios
20:15 Laikykitės ten pokalbiai
20:50 Elementaru
21:05 Sumautos atostogos Meksikoje
22:45 Žinios
23:00 Į stebuklą
00:50 Plius vienas
02:25 D.U.K.
03:15 Programos pabaiga
Суббота, 29.07
07:00 Vaikų rytas. Svečiuose pas Pingviniuką
10:00 Išgirsk mano istoriją
10:30 Neišsižadėk!
12:10 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu
13:05 Psichoterapija
14:30 Praeities žvalgas
15:00 Aktualioji istorija
15:35 Lūkesčių metai pajūrio krašte
16:05 Dėmesys Europai
16:35 Europa koncertuose: Seven
17:20 Sinkopės
18:05 Ženk pirmąjį žingsnį
20:00 Gyvenu čia
20:45 Viskas ore!
21:00 Riedėk
22:55 Sumautos atostogos Meksikoje
00:30 Į stebuklą
02:20 Praeities žvalgas
02:50 Programos pabaiga
Воскресенье, 30.07
07:00 Vaikų rytas. Svečiuose pas Pingviniuką
10:00 D.U.K.
10:45 Ženk pirmąjį žingsnį
12:35 Gyvenu čia
13:20 Impio stebuklų šalis
14:45 Laikykitės ten pokalbiai
15:15 Aktualioji istorija
15:50 Lūkesčių metai pajūrio krašte
16:20 Mokslo sriuba
16:40 Psichoterapija
18:05 Koko prieš Šanel
20:00 Šaulio kelias
20:30 Pinigų karta
21:00 Metalinis tornadas
22:35 Laikykitės ten su Andriumi Tapinu
23:30 Riedėk
Новости
Войти