Программа передач Канал Новый Канал на пятницу

Выбрать каналы (28)
Понедельник, 13.08
07:10 Мармадюк
09:00 Елвін і бурундуки 3
10:45 Норбит
12:45 Великі матусі: Який тато, такий син
14:55 Дім Великої матусі
16:55 Дім Великої матусі 2
19:00 Ревізор
21:40 Дружина напрокат
23:55 Брати з Ґрімзбі
01:20 Клініка
03:05 Служба розшуку дітей
03:10 Зона ночі
04:10 Абзац!
05:05 Абзац!
Вторник, 14.08
06:00 Король Джуліан
07:15 Заробітчани. Марафон
09:15 Дешево та сердито, 12 еп
10:50 Дешево та сердито, 12 еп
12:25 Дешево та сердито, 12 еп
13:35 Дешево та сердито, 12 еп
14:45 Дешево та сердито, 12 еп
16:40 Непрохані гості
19:00 Хто зверху?
20:55 Ковбої проти прибульців
23:20 Вар`яти
01:20 Клініка
02:45 Зона ночі
03:40 Абзац!
04:35 Абзац!
05:25 Король Джуліан
Среда, 15.08
06:40 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
07:45 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
08:50 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
09:50 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
10:55 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
12:05 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
13:05 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
14:10 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
15:15 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
16:20 Ковбої проти прибульців
19:00 Хто зверху?
20:55 Макс Стіл
22:50 Вар`яти
00:50 Клініка
02:40 Служба розшуку дітей
02:45 Зона ночі
04:35 Абзац!
05:30 Абзац!
Четверг, 16.08
06:25 Король Джуліан
07:40 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
08:45 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
09:45 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
10:45 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
11:50 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
12:50 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
14:00 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
15:00 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
16:00 Київ вдень та вночі, 23 і 24 еп
17:05 Макс Стіл
19:00 Хто зверху?
20:55 Солдат
22:55 Вар`яти
00:55 Клініка
02:45 Служба розшуку дітей
02:50 Зона ночі
03:55 Абзац!
04:45 Абзац!
05:35 Король Джуліан
Пятница, 17.08
06:55 Дружина напрокат
09:10 Хто зверху?
11:10 Хто зверху?
13:05 Хто зверху?
15:00 Хто зверху?
17:00 Солдат
19:00 Хто зверху?
20:50 Глобальне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес
23:10 Вар`яти
01:10 Клініка
02:55 Служба розшуку дітей
03:00 Зона ночі
05:55 Лунтик і його друзі
Суббота, 18.08
07:25 Дешево та сердито, 12 еп
08:45 Хто зверху?
10:45 Хто зверху?
12:45 Хто зверху?
14:40 Хто зверху?
16:45 Хто зверху?
18:45 Руйнівник
21:00 Суддя Дредд
22:55 Кінець світу
01:15 Афтершок
03:00 Клініка
03:50 Зона ночі
05:50 Стенд-ап шоу, 11 еп
Воскресенье, 19.08
06:45 Король Джуліан
08:35 Велика втеча
10:15 Кінець світу
12:50 Руйнівник
15:05 Суддя Дредд
17:00 Кобра
18:50 Танго і Кеш
21:00 РЕД
23:05 Останній бойскаут
01:10 Клініка
02:55 Зона ночі
Новости
Загрузка...
Войти