Програма передач Канал Новый Канал на сьогодні

Обрати канали (28)
Понеділок, 25.03
06:00 Kids Time
06:05 М/с "Майлз із майбутнього"
06:55 Kids Time
07:00 М/с "Том і Джеррі шоу"
08:00 М/ф "Елвін і бурундуки 3"
09:45 Х/ф "Мармадьюк"
11:30 Х/ф "Хербі: шалені перегони"
13:30 Х/ф "У пастці часу"
15:45 Х/ф "Доктор Стрендж"
18:00 Ревізор: Магазини 3
20:00 Таємний агент 3
21:10 Таємний агент 3. Пост-шоу
23:00 Х/ф "Без сну" 2018
01:10 Національний відбір Євробачення 2019 Підсумки
01:25 Служба розшуку дітей
01:30 Зона ночі
03:45 Абзац
05:35 Kids Time
05:40 М/с "Майлз із майбутнього"
Вівторок, 26.03
06:30 Kids Time
06:35 М/с "Том і Джеррі шоу"
07:00 Т/с "Мерлін"
10:30 Т/с "Загублені"
13:00 Заробітчани
18:00 Заробітчани
20:00 Аферисти в сітях 4
21:00 7а Рози
22:45 Х/ф "Секс і нічого особистого"
00:45 Зона ночі
04:05 Абзац
Середа, 27.03
06:00 Kids Time
06:05 М/с "Майлз із майбутнього"
06:55 Kids Time
07:00 М/с "Том і Джеррі шоу"
07:55 Т/с "Мерлін"
11:40 Т/с "Загублені"
14:10 Х/ф "Черговий тато: літній табір"
16:00 Хто зверху?
18:00 Хто зверху?
20:00 Аферисти в сітях 4
21:00 7я Рози
23:00 Х/ф "Екстрасенси"
01:05 Служба розшуку дітей
01:10 Зона ночі
04:00 Абзац
Четвер, 28.03
06:00 Х/ф "Черговий тато: літній табір"
07:40 Kids Time
07:45 Т/с "Мерлін"
11:15 Т/с "Загублені"
14:00 Хто зверху?
18:00 Хто зверху?
20:00 Аферисти в сітях 4
21:00 7я Рози
23:00 Х/ф "Брати із Гримсбі"
00:40 Служба розшуку дітей
00:45 Зона ночі
03:50 Абзац
05:30 Kids Time
05:35 М/с "Майлз із майбутнього"
П'ятниця, 29.03
06:30 Kids Time
06:35 М/с "Том і Джеррі шоу"
07:00 Ревізор: Магазини 3
09:00 Пацанки. Нове життя
11:50 Суперінтуїція
15:50 Будиночок на щастя
18:00 Імпрув шоу
20:00 Аферисти в сітях 4
21:00 Х/ф "Отже, війна"
23:00 Х/ф "Дедпул"
01:10 Служба розшуку дітей
01:15 Зона ночі
03:45 Т/с "Меліса та Джой"
05:00 Kids Time
05:05 М/с "Майлз із майбутнього"
Субота, 30.03
06:20 Таємний агент 3
07:45 Подіум
09:50 Подіум
11:45 Імпрув шоу
13:45 Хто зверху?
15:45 М/ф "У пошуках Дорі"
17:30 Х/ф "Тор"
20:00 Х/ф "Тор-2. Царство темряви"
22:10 Х/ф "Центуріон"
00:10 Х/ф "Мармадьюк"
04:00 Зона ночі
05:40 Стендап шоу
Неділя, 31.03
06:35 Kids Time
06:40 М/с "Майлз із майбутнього"
07:30 Kids Time
07:35 М/с "Том і Джеррі шоу"
08:00 Х/ф "Синбад: легенда семи морів"
09:45 М/ф "У пошуках Дорі"
11:30 Х/ф "У пастці часу"
13:45 Х/ф "Тор"
16:10 Х/ф "Тор-2. Царство темряви"
18:20 Х/ф "Боги Єгипту"
21:00 Х/ф "Принц Персії: Піски часу"
23:15 Х/ф "Каблучка Намейса"
01:25 Х/ф "Без сну" 2018
Новини
Загрузка...
Вхiд